Plienkový balzam - Objem: 150 ml


Prírodný balzam na ošetrenie detskej pokožky v plienkovej oblasti viac

Doprava a platba

25,90 €

Varianta neexistuje
Skladom do 1 týždňa Sledovať dostupnosť

Prírodný balzam na ošetrenie detskej pokožky v plienkovej oblasti viac

Doprava a platba

Objem Dostupnosť Cena Množstvo (ks)
Plienkový balzam - Objem: 150 ml 70 ml Skladom do 1 týždňa
Sledovať dostupnosť
15,70 €
Plienkový balzam - Objem: 150 ml 150 ml Skladom do 1 týždňa
Sledovať dostupnosť
25,90 €

70 ml balenie dostupné aj v tejto zvýhodnenej sade.

Detská pokožka v plienke často nevie poriadne dýchať, čo spôsobuje nepríjemné začervenanie, zapareniny  anepohodu dieťatka.

Tento krémik je však hotovým balzamom na citlivú detskú pokožku v plienke. Oproti iným krémom, ktoré vídame napríklad v reklamách, tento balzam obsahuje čisto prírodné zložky, ktoré pokožku zvlhčujú (jojobový a repkový olej), zabraňujú vysúšaniu (lanolín), dezinfikujú a regenerujú (aloe vera, ružový hydrolát, tymián, manuka...). Balzam teda neobsahuje nič, čo by citlivej detskej pokožke bránilo dýchať.

V tehotenstve si na seba dávame maximálny pozor, uvažujeme nad tým, čo zjeme, aby sme neublížili bábätku. Doprajme detičkám rovnako premyslenú starostlivosť aj po narodení. Tento krém si skutočne zamilujete - je prírodný, úplne bezpečný a hlavne účinný!

Balzam môžete používať aj preventívne, aj u bábätiek, aj u starších detičiek (napríklad v letných mesiacoch). V prípade začervenania pokožky stačí natrieť tenkou vrstvou krému.

Zloženie: olej z aloe vera, repkový, jojobový olej, včelí vosk, lanolín, bambucké maslo, mangové maslo, ružový hydrolát, éterické oleje z manuky, palmarosy, ruže, geránia a tymiánu