Náš eshop Oleje Stadelmann je zameraný na predaj čisto prírodných aromaterapeutických produktov značky Original IS Aromamischungen - originálnych aromazmesí Ingeborg Stadelmann.

Ingeborg Stadelmann je známou nemeckou pôrodnou asistentkou a aromaterapeutkou s dlhou praxou, počas ktorej nadobudla neoceniteľné skúsenosti týkajúce sa starostlivosti o ženy a deti v rôznych životných etapách. V spolupráci s lekárnikom Dietmarom Wolzom z Bahnhof-Apotheke Kempten vyvinuli výrobky vysokej kvality z najčistejších prírodných zložiek, ktoré Vám dnes ponúkame aj my.

Mnohé z produktov môžete poznať z knihy pani Stadelmann Zdravé těhotenství, přirozený porod. Presne týmto spôsobom sme sa k nim dostali aj my a sprevádzali nás celým tehotenstvom, pôrodom a naďalej sú s nami aj pri starostlivosti o naše dieťatko.

Práve z toho dôvodu, že ich máme osobne vyskúšané a sme s nimi veľmi spokojní, sme sa rozhodli ponúknuť ich všetkým, ktorí sa zaujímajú o čisto prírodnú, no hlavne účinnú a overenú starostlivosť pre seba a svoje detičky.

Produkty, ktoré ponúkame na našej stránke, sú určené ženám všeobecne, tehotným ženám, rodičkám, ženám v šestonedelí, ako aj ich detičkám. Taktiež tu nájdete produkty určené mužom. Široká škála nami ponúkaných produktov Vám dokáže pomôcť pri rôznych problémoch, ktoré sa Vám môžu pritrafiť.

Nie každá žena má to šťastie, že zažije bezproblémové tehotenstvo. Mnohé ženy majú z pôrodu stres a mnohé prežívajú fyzicky aj psychicky náročné šestonedelie. Tiež bábätká majú časté nepríjemné reakcie na použitú kozmetiku, ale vedia ich potrápiť aj problémy spojené s ich vývojom ako sú napríklad bolesti bruška a pod. Dokonca ani každomesačné starosti spojené s menštruáciou prípadne prechodom nemusia byť pre ženu prechádzkou ružovou záhradou.

A od všetkých týchto nepríjemností Vám vedia naše produkty pomôcť. Ženský svet, tehotenstvo, pôrod a starostlivosť o bábätko nech je pre Vás krásnou a pozitívnou životnou etapou plnou príjemných vôní a jedinečných zážitkov.

Nech sa páči, prezrite si našu ponuku a v prípade otázok, sme Vám k dispozícii.

Vaše Oleje Stadelmann